Бик / Taurus

bik

Бик / Taurus

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 октомври до 5 ноември)

Работа: Во текот на целиот период, постојано ќе се чувствувате како да Ви е опасноста зад грб. Но, наместо да се сомневате во соработниците, пронајдете начин како да воспоставите подобра комуникација.

Љубов: Во текот на оваа недела нема да се промени ситуацијата во која се наоѓате со партнерот. Наместо решавање, ќе дојде до криење на проблемите. Сепак, промени ќе има дури на крајот од неделата.

Здравје: Мала настинка.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi