Риби / Pisces

ribi

Риби / Pisces

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 октомври до 5 ноември)

Работа: Во овој период ќе се случи нешто важно на работа, што конечно ќе Ве разведри. Следуваат неочекувани промени на работното место. Финансиската состојба полека се стабилизира.

Љубов: Оние кои што се во брак или подолга врска ќе имаат недела без поголеми случувања, а останатите ќе имаат можност за промена во љубовниот живот.

Здравје: Мали стомачни тегоби.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi