Вага / Libra

vaga

Вага / Libra

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 октомври до 5 ноември)

Работа: Во текот на оваа недела сите деловни прилики ќе бидат на Ваша страна. Потребно е реално да постапувате, за да не се растргнете на сите страни. Успехот е загарантиран.

Љубов: Се чувствувате прилично сигурни пред партнерот. Доколку сте слободни, најверојатно едно пријателство ќе прерасне во емотивна врска.

Здравје: Мала настинка.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi