Близнаци / Gemini

bliznaci

Близнаци / Gemini

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 октомври до 5 ноември)

Работа: Претпоставените ќе ја разнишаат Вашата самодоверба, пред се поради грешките од минатото. Решението е да преземете активности за иницирање на промени и ангажман на пријателите кои сакаат да помогнат.

Љубов: Во текот на целата недела најмногу ќе го преиспитувате односот со саканата личност, но нема да сте во ситуација да промените нешто. Сите работи ќе се одвиваат бавно.

Здравје: Време е за диета.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi