Овен / Aries

oven

Овен / Aries

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 октомври до 5 ноември)

Работа: Во текот на оваа недела следуваат поволни и успешни деловни ситуации. Некој ќе се потруди по секоја цена да Ве придобие за своите деловни проекти.

Љубов: Партнерот тешко ги доживува Вашите чести промени на расположението. Ќе имате многу дилеми, но и преземање на одговорност. Слодобните се пред нова врска.

Здравје: Оставете ги цигарите.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi