Девица / Virgo

devica

Девица / Virgo

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 октомври до 5 ноември)

Работа: Во текот на оваа недела ќе имате прилика да остварите големи деловни остварувања и финансиска добивка. Ќе имате можност да го подобрите статусот на работа или да добиете унапредување. Следува чекор напред во кариерата.

Љубов: Сите пресилни емоции можат да штетат повеќе отколку да се од корист. Вие сте спремни да анализирате, но не и да најдете решение.

Здравје: Добро се чувствувате.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi