Лав / Leo

lav

Лав / Leo

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 октомври до 5 ноември)

Работа: Многу претставници од знакот ќе бидат во прилика да започнат работа со странци или да преминат на ново, подобро работно место. Оние кои имаат приватен бизнис, во текот на оваа недела неочекувано ќе договорат важни деловни договори. Некои Лавови се преокупирани со случувања поврзани со домот и имотот.

Љубов: Следува нов период за Вашата врска. Промените ќе бидат бурни, но не и суштински.

Здравје: Добро се чувствувате.
oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi