Рак / Cancer

rak

Рак / Cancer

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 октомври до 5 ноември)

Работа: Во текот на оваа недела Ве очекуваат успешни деловни зделки. Помладите би требало што поскоро да тргнат кон нови потфати, а повозрасните да ги обноват старите контакти.

Љубов: Во текот на неделата Ве очекуваат многу случки во емотивниот живот. Исто така, периодот е поволен за разјаснување на недоразбирањата со партнерот и враќање на изгубената доверба.

Здравје: Добро се чувствувате.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi